İç Kaynaklarla Desteklenen Projeler

BAP Komisyonu tarafından desteklenen faaliyetler bilimsel araştırma projeleri adı altında toplanmıştır. BAP Komisyonu aşağıda belirtilen bilimsel projelerin kapsamında değişiklik yapabilir, gerekli gördüklerini uygulamadan kaldırabilir, yeni proje türleri oluşturabilir:

 

Bilimsel Araştırma Projeleri:

Bilimsel Araştırma ve Geliştirme Projeleri (BAGP), Disiplinlerarası Araştırma Projeleri (DAP), Öncelikli Alan Araştırma Projeleri (ÖNAP), Lisansüstü Tez Projeleri (TEZ), Sanayi İşbirliği Projeleri (SIP), Sempozyum Düzenleme Projeleri (SMP), Ulusal Araştırma İşbirliği Destek Projeleri (UIP), Uluslararası Araştırma İşbirliği Destek Projeleri (UAP), Hızlı Destek Projeleri (HZP), Kurum Dışı Destekli Araştırmalar İçin İhtiyaç Projeleri (DKP), Lisans Öğrencisi Katılımlı Araştırma Projeleri (LAP) ile BAP Komisyonu tarafından KÜN Stratejik Planı hedefleri ve bütçe yetkileri dahilinde belirlenen diğer projeleri kapsar.

Bilimsel Araştırma ve Geliştirme Projelerinden faydalanabilmek için KÜN bünyesinde faaliyet gösteren tüm birimler başvuru yapabilir, projelere sağlanacak destek miktarı projenin niteliğine göre belirlenir.

E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız