Kapadokya Uluslararası Kuluçka Merkezi Girişimci Adaylarını Bekliyor

 

Kapadokya Uluslararası Kuluçka Merkezi Girişimci Adaylarını Bekliyor

Kapadokya Teknopark tarafından geliştirilen ve kısa adı CAPPIN2C olan Kapadokya Uluslararası Kuluçka Merkezi (Cappadocia Intenational Incubation Center) Erken Aşama Girişimcilik Programı tüm girişimcilerin ve girişimci adaylarının hizmetine ve başvurusuna açılmış bulunmaktadır. 

Kapadokya Uluslararası Kuluçka Merkezi'nde teknoloji tabanlı iş fikrine sahip girişimcilere tamamen ücretsiz olarak ortak ofis ve İnternet altyapısıyla eğitim, mentorluk, koçluk, yatırım ağlarına ve fon kaynaklarına erişim hizmetleri verilecektir. Program başvuruya açılmış olup 15.08.2021 tarihine kadar www.cappin2c.com adresi üzerinden başvuru yapılabilmektedir. 

Programa başvuru yapan adaylar iki aşamalı bir elemeye tabii tutulacak ve en başarılı girişimciler yaklaşık altı ay süreli yoğunlaştırılmış bir çalışma programının ardından yatırımcı karşısına çıkacaklardır. Program, Covid-19 salgın riski nedeniyle tamamen online yürütülecek şekilde tasarlanmıştır. Ancak dileyen girişimciler Merkezin fiziki imkanlarından faydalanabileceklerdir.

Konuyla ilgilenen öğrenci ve personellerimiz Teknoloji Transfer ve Proje Yönetim Ofisi'nden destek alabilirler.


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız