İslam Kalkınma Bankası Bünyesinde COVID-19 Salgını Konulu Yenilikçi Proje Çağrısı Açıldı

İslam Kalkınma Bankası (İKB) bünyesinde kurulmuş İKB Dönüşüm Fonu’nun bu yılki inovasyon çağrısının konusu COVID-19 ile mücadele olarak belirlendi. Çağrı kapsamında katılımcıların, aşağıdaki alanlarda COVID-19’a yönelik araştırma ve yenilik projesi önerileri sunması beklenmektedir.

  • İleri teknoloji uygulamaları
  • Yenilikçi sağlık tedarik zinciri yönetim sistemleri
  • Düşük maliyetli ve hızlı testlerin ve tarama yöntemlerinin geliştirilmesi
  • Kapasite geliştirme müdahaleleri

Son başvuru tarihi 1 Haziran 2020 olan ve bilim insanları, araştırma merkezleri, üniversiteler ve girişimcilerin başvuru yapabileceği çağrı kapsamında, uygun görülen projelere başvuru kategorisine göre, 50 Bin ile 1 Milyon Amerikan doları tutarında finansal destek sağlanacağı bildirilmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız